Bim Aktüel Kataloğu

Kategori: Bim Aktüel / 17 Temmuz 2016

1995 yılında hayatımıza sadece 21 mağaza ile giren BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. inanılmaz büyük bir hız ile büyüyerek ülkenin dört bir tarafına ulaştı. Şuan için Türkiye’de 4972 mağazaya sahip ve bu rakam gün geçtikçe çoğalmaya devam ediyor. Hatta ülke sınırlarını da aşarak birçok ülkede yeni mağazalar açarak zincirini oldukça fazla büyüttü. BİM’in bu başarısının en büyük nedeni hiç şüphesiz ki yüksek kaliteli ürünleri olabildiğince düşük fiyattan müşterilerine ulaştırmasıdır. Diğer market ve gıda mağazaları belirli zamanlarda indirim yaparken, BİM her zaman indirimli olarak kaliteli ürün satmaya devam etti. Ayrıca belirli aralıklarla çıkarmış olduğu Aktüel Kataloğu ile de marketlerde olmayan ürünleri de indirimli olarak tüketicilere ulaştırdı ve ulaştırmaya devam ediyor.

Bim Aktüel Kataloğu

BİM, Türkiye Ekonomisi’nde olmayan yeni bir model uygulamaya koydu; Yüksek İndirim. Bu modelin Türkiye’de ki ilk temsilcisi olan BİM, 600 ürün ile sınırlı tuttuğu portföyünde çok sayıda kendinse ait özel markaya da sahip. Bu model ile de istikrarlı bir şekilde büyümeye başladı. Açıklanan rakamlara göre sadece 2015 yılında 470 yeni mağaza açarak mağaza sayılarında %10,5 gibi bir büyüme gösterdi. Bu hızlı ve istikrarlı büyümenin nedeni ise Yüksek İndirim Modeli.

BİM, faaliyete başladığı ilk günden itibaren uluslararası bir şirket olma vizyonu ile hareket ederek faaliyetlerini bu şekilde devam ettirdi. Örneğin Fas’ta sadece 2015 yılında 59 yeni mağaza açarak bu ülkedeki mağaza sayısını 279’a taşıdı. Ayrıca Mısır’da da 140 mağazaya ulaşmış durumda.

BİM’in uygulamış olduğu Yüksek İndirim Modeli temelde 3 ana unsura bağlı olarak uygulanır. Bu 3 temel unsur BİM’in başarısının da sırrıdır.

Birincisi, BİM merkezi olmayan bir yönetim anlayışına ve organizasyonuna bağlıdır. Bu şekilde bölgesel olarak mağazalar ve teşkilatlar arasında çok iyi bir bilgi ağı ve lojistik ağı kurulmuştur. Bu sayede karar almak ve uygulamak çok daha kısa sürer.

İkincisi, BİM’in fiyatları yükseltecek her türlü gereksiz harcamadan kaçınmasıdır. Reklam maliyetleri, yönetim, pazarlama, mağaza dekorasyonu, dağıtım ve personel gibi maliyetler en az seviyede tutulur.

Üçüncü temel unsur ise kalite ile alakalıdır. BİM, sadece 600 küsur ürün ile faaliyetlerini sınırlandırmıştır. Doğal olarak amacı bu 600 ürünün en iyi kalitede üretilmesi ve bunu sağlayacak denetimlerin iyi yapılmasıdır.

BİM için oldukça önemli konulardan bir diğeri ise kalite güvencesi ve müşteri memnuniyetidir. Faaliyete başladığı ilk günden itibaren aynı politikaları koruyan bu anlayış ile başarı da beraberinde gelmiştir. BİM’den almış olduğunuz bir ürünü hiçbir neden belirtmek zorunda olmadan ve zaman sınırlaması olmadan sorgusuz iade edebileceğinizi biliyor muydunuz? Ayrıca üretim aşamasından raflarda ki aşamaya kadar her alanda bağımsız laboratuarlar test ve denetleme yapmaya devam eder.

BİM’in müşterilerine sunduğu ayrıcalıklardan bir diğeri de belirli zaman aralıkları ile sunduğu farklı ürünlerde ki indirimlerdir. BİM Aktüel Kataloğu olarak yayımlanan düzenli yayımda her seferinde farklı ürünleri kaliteli ve uygun fiyat olarak bulabilirsiniz. Teknolojinin son ürünlerinden, araç-gereçlere kadar, tekstil ürünlerinden, elektronik ürünlere kadar aklınıza gelebilecek her kategoride indirimli ürün bulabilirsiniz.

BİM, Aktüel ürünlerini seçerken genellikle içinde bulunan dönemin ve coğrafyanın koşullarını da göz önünde bulunur. Eğer yaz aylarında ihtiyaç duyduğunuz bir takım ürünler var ise bunu BİM mağazalarından bulabilirsiniz. Kışın bot, mont gibi ürünler sunarken, yazın deniz yatağı, mayo gibi ürünleri bulabilirsiniz. Ya da şuan için popüler olan, yeni çıkmış akıllı telefonları bulabilirken, ilerde yeni çıkacak diğer teknolojik ürünleri bulabilirsiniz.

Kategori: Bim Aktüel / 17 Temmuz 2016
Gusto

Gusto İndirim Ürünleri

Online alışveriş yapmayı sevenlerin ilk adresi olan Gusto yen ürünleri ve yepyeni indirimleri ile sizlere avantajlar dünyasının kapılarını aralıyor. Aradığınız her ürün ve modeli tek sayfada sevenleri ile buluşturan bu online satış mağazasında birçok modeli bulabileceğiniz gibi her ürün için ayrı indirimlerde bulabileceksiniz. Özellikle bayan ürünleri konusunda kaliteden taviz vermeyen ve kadınların bu alanda güvenin..

Kataloğu Gör
bim-12-mayis-2017-katalogu-2

Bim Aktüel 12 Mayıs 2017 İndirim Kataloğu

Bim aktüel 12 Mayıs ve 16 Mayıs indirim kataloğunu sizlere sunmaktayız. Çocuklarımız için düşünülmüş olan bu ürün 20 jant bisiklet 175TL. Spor yapmak sadece vücudumuzu geliştirmez ayrıca aklımızı daha verimli kullanmamızı sağlar. Spor çantası 17.90Tl.Ayrıca diğer spor ile alakalı olan ürünler şu şekilde pratik egzersiz aleti 19,90Tl. Bay-Bayan spor ayakkabı 24.90Tl.Kapı barfiksi 19Tl.Eşinize veya sevgilinize hediye a..

Kataloğu Gör
bim-aktuel-5-mayis-2017-3

Bim Aktüel 5-9 Mayıs 2017 İndirim Kataloğu

Bim aktüel 5-9 Mayıs 2017 ürünlerinde büyük indirim fırsatından sizde hemen faydalanın. Bu haftaki bim aktüel ürünleri şöyle listeleniyor. Seyahatlerinizde sizin için geniş haznesi ile eşyalarınızı yerleştirirken rahat edeceksiniz (139,90TL). Ayrıca çıktığınız seyahatlerde evdeki koltuklarınız için koltuk takım örtüsü 99TL. Fakir buharlı ütü makinesi 89.90Tl. LUXELL elektrikli fırın 129.90Tl. Crea saç kurutma makines..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir