Hakmar Aktüel Kataloğu

Kategori: Hakmar Aktüel / 4 Ağustos 2016

HAKMAR, Discount mağazacılık sektöründe yeni bir şirket olsa da oldukça köklü bir geleneğe ve ticari deneyime sahiptir. İlk mağazasını İstanbul, Pendik’te açan HAKMAR, Discount mağazacılık sektörüne 2007 yılında girdi. Çok kısa süre içerisinde de yeni şubelerini açarak piyasanın en büyük rakiplerinden biri olmayı başardı. Kurumsallaşma amacı ile ve güvenli ticaret gelişimini sağlama amacı ile HAKMAR Gıda ve HAKMAR Mağazacılık yönetimlerini ayırarak farklı operasyonlarını daha rahat yürütmeye başladı. Bunun da etkisi ile HAKMAR çok kısa süre içerisinde üretime başladı. Kurumsal yapı ve şirket kültürünü oluşturan firma faaliyet alanı dışında kalan ticari anlaşmalardan uzak durarak, ticari ilişkilerini sağlamlaştırdı. Bu da istikrarlı ve hızlı büyümeyi beraberinde getirdi. Müşterilerine verilen güven, kalite ve uygun fiyat sayesinde oldukça hızlı büyüyen şirket bu sektörde söz sahibi az sayıda ki market zinciri arasına da girebildi.

Hakmar Aktüel Kataloğu

HAKMAR’ın en büyük başarısı hiç şüphesiz müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önemde gizlidir. HAKMAR, personelini seçerken güler yüzlü ve nazik kişilerden seçer ve işinin uzmanı olacağı şekilde eğitimini verir. Gıda güvenliği, kalitesi ve hijyen konularında da oldukça hassas olması müşteriyi de olumlu yönde etkiler. Bu da müşterinin memnuniyetinin güvencesidir. HAKMAR müşterinin güvenin kazanımını en büyük kazanç olarak göreceği bir vizyona sahiptir.

HAKMAR, sahip olduğu tüm sorumlulukları göz önünde bulundurarak son teknoloji ve modern ekipmanlarla donatmış olduğu entegre tesislerde hem kalite politikasını, hem de gıda güvenliğini olabileceği en iyi düzeye çıkarmayı amaçlıyor. Ve bu inançla da müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın ayrıcalığını yaşıyor.

HAKMAR, müşterilerine olduğu kadar personeline de ayrıcalıklı çalışma ortamı ve başarının anahtarını sunuyor. Alanında profesyonel olan ve dinamik çalışan personellerin kazançları, müşterinin kazançları ve şirketin kazançları aynı olarak görülüyor.

HAKMAR’ın ticaret geleneği 2007’de başlamış olsa da şirket, 62 yıllık bir ticari geleneği taşır. HAKMAR’ın kurucusu ve sahibi olan Niyazi Doruk, 1954 yılında Sivas’ın Suşehri ilçesinde ki Karacaören Köyü’nde bir bakkal ve çerçi dükkanı açtı. O zamandan itibaren ticaret hayatı başladı ve HAKMAR’ı bu ticari deneyimleri ile kurdu. HAKMAR Türkiye’nin en büyük bölgesel Discount mağazalar zinciri oldu. Piyasaya yön veren ve tek başına piyasayı etkileyecek büyüklüye ulaştı.

62 yıllık ticaret deneyimine bağlı olarak kurulan şirket çok kısa süre içerisinde üretime başladı ve Discount sektöründe kendisine has düzenlemeler yaparak şirketi bugün ki kimliğine ve imajına kavuşturdu. Şirketin her biriminde güven ve uyuma dayanan bir organizasyon yaratarak başarının anahtarını oluşturmuştur.

HAKMAR, tüm diğer Discount mağazalar gibi aktüel ürünlerini belirli aralıklarla müşterilerine sunarak oldukça avantajlı alışveriş fırsatları sunuyor. HAKMAR Aktüel Kataloğunu düzenli olarak takip ederek istediğiniz tüm ürünleri en uygun fiyata bulmanız mümkündür. Aktüel ürünleri sadece gıda marketi ürünlerini kapsamaz. Teknoloji ürünlerinden, bebek arabası, bisiklet, oyun konsolları, tencere, tava takımları, tıraş makineleri gibi aklınıza gelebilecek her ürünü kapsamaktadır.

HAKMAR, zaten uygun fiyatlar ile ürün satarken, aynı zamanda da aktüel ürünleri ile müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılamayı amaçlıyor. Aktüel ürünleri piyasa fiyatlarının altında satıldığı için müşterilerin merakla beklediği ve önceden takip ettiği yayımlar haline geldi.

Kısacası HAKMAR, hem ürün kalitesi, hem müşteri memnuniyeti, hem de hizmet kalitesi ile çok kısa zaman içerisinde oldukça hızlı büyüyen ve en son 356. şubesini açan bir şirket oldu. Bu ticari başarının arkasında 62 yıllık ticari deneyimin olduğu da unutulmamalıdır.

Kategori: Hakmar Aktüel / 4 Ağustos 2016
GS Store

GS Store Indirimleri 2017 Güncel

GS Store 2008 yılında kurulmuş olup Galatasaray Spor Kulübünün lisanslı ürünlerini satan mağazasıdır. GS Store 81 mağazadan oluşmaktadır. GS Store mağazasında erkek, kadın, çocuk, bebek için formalar ve tekstil ürünleri, ev ve ofis malzemeleri, aksesuarlar bulunur. GS Store internet sitesinden de satış yaptırma konforunu taraftarına sunmuştur. Bir GS taraftarı gönlünü kaptırdığı takımına ait her parçaya sahip olmayı..

Kataloğu Gör
hakmar-aktuel-23-mart-2017-katalogu-yatak-ortusu-takimi

Hakmar 23 Mart 2017 Aktüel Market Kataloğu

23 Mart 2017 Hakmar aktüel yayınlanmış bulunmakta. Bahar ayı artık yavaştan kapımızı çaldı, sevdiklerimiz ile beraber evde yapacağımız ızgara yemekler Elektirikli ızgara ile daha zevkli bir dahle gelecek fiyatı ise sadece 44.90TL. İstenmeyen tüylerinizden kolayca kurtulmanız için epilasyon aleti 49.95TL. Spor yapmayı sevenler için çok güzel spor aletleri gelmiş bulunuyor. Boks torbası 39.95TL, dambıl set 19.95TL. Ek ..

Kataloğu Gör
hakmar 2-8 şubat aktüel kataloğu4 (Copy)

Hakmar 2-8 Şubat Aktüel Market Kataloğu

Hakmar 2-8 Şubat Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Hakmar marketlerinin haftalık olarak yayınlamış olduğu ürün kataloğunun Şubat sayısını izler için inceledik ve fırsat ürünlerinden bazılarını sıraladık. 2 dönem okul ihtiyaçlarınız için Hakmar size yeterli olacak. Bütün okul ihtiyaçlarınızı Hakmar'dan karşılayabileceğiniz çeşitliliğe ve avantaja sahip şubat insertini incelemeden alışveriş yapmayın. Kırtasiye malzeme..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir