Şok Aktüel Kataloğu

Kategori: Şok Aktüel / 20 Temmuz 2016

ŞOK, 1995 yılında kurulan ve o zamandan beri de marketler zinciri olarak hizmet veren önemli kuruluşlardandır. Fakat ŞOK vizyonunu ve kurumsal yapısını Ağustos 2011’de değiştirdi. Ağustos 2011’de Yıldız Holding şirketleri içerisinde bulunan Gözde Girişim tarafından satın alınan ŞOK, baştan aşağıya yenilenme ve yapılanma sürecine girdi. Bu süreçten de müşterilerin alışmış olduğu markaları en uygun fiyattan satan marketler zinciri olarak çıktı. Şuan ŞOK’un 72 ilde 2250’den fazla mağazası bulunmaktadır.

Şok Aktüel Kataloğu

ŞOK müşterilerine tam olarak hangi avantajları sunuyor?

Öncelikle ŞOK müşterileri kendi sektörlerinde lider olan markaları, piyasada ki en uygun fiyatlar ile bulabilecek. Ayrıca ŞOK bünyesinde üretim yapan ya da anlaşmalı olan markaları sadece ŞOK Mağazalarında bulabilecek. ŞOK dışında başka hiçbir yerde olmayan şuan 11 lider marka bulunuyor.

Çoğu marketlerde bulamayacağınız taze ürün gruplarını da ŞOK’ta bulabilirsiniz. En taze ve kaliteli meyve, sebze reyonlarını rekabetçi fiyatlar ile ŞOK reyonlarında bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra beyaz et ve kırmızı et ürünlerinde de oldukça zengin bir şarküteri oluşturulmuş durumda. Bu reyonları inceleyerek hem kaliteyi, hem de uygun fiyatı görebilirsiniz.

ŞOK, ürünlerini tarladan reyonlara kadar birçok denetimden ve testten geçiriyor. Belirli kalite standartlarını sağlayamayan ürünler raflara hiç gelmiyor. Ürünler 4000 farklı parametreye göre değerlendirmeye alınıyor. Ayrıca müşterilerin yapmış oldukları yorum ve değerlendirmelerinde de hepsi tek tek okunarak değerlendirme yapılıyor.

ŞOK, aynı sektörde faaliyet gösteren rakiplerinden bir konuda daha ayrılıyor. Bu da rafların ve reyonların niteliği. Hem oldukça düzenli, hem de temiz reyonlara sahip olan ŞOK, müşterilerinin bu konuda ne kadar hassas olduğunu biliyor. Bu nedenle gelişigüzel raflar yerine düzenli, zamanınızı harcamayacak reyonlarda alışveriş fırsatı sunuyor. Bilindik ve lider markalar ile çalışan ŞOK, raf ve reyon düzeni ile de müşterisinin beklentisini karşılamayı hedefliyor.

ŞOK’un müşterilerine sunduğu en büyük ayrıcalıklardan bir tanesi de ŞOK Aktüel ürünleridir. Her hafta başlayan ve yaklaşık 4 gün süren, bunun yanında hafta sonları için de ayrıca başlayan pek çok indirim görebilirsiniz. Bu sayede haftanın büyük bir bölümünde bazı ürünleri piyasada olduğundan çok daha düşük fiyatlardan alabilirsiniz. Bu ürünler sebze-meyve reyonlarından, şarküteriye, temizlik malzemelerinden, kuru bakliyat ve süt ürünlerine kadar her kategoride ve üründe olabilir. Bunların da yanında marketlere bulmaya alışık olmadığınız ürünleri de yine ŞOK Aktüel Kataloğu ile ŞOK mağazalarında bulabilirsiniz. Teknoloji ürünlerinden, araç-gereçlere kadar her ürün mutlaka ŞOK mağazalarından geçer.

Şok Aktüel Kataloğu, genellikle Çarşamba günleri yayımlanır. Her yayımda farklı ürünlerde indirim yapılırken, dönemsel olarak getirilen bazı ürünler de müşterilerin beğenisine sunulur. ŞOK, sloganını kendisine rehber edinen bir anlayış ile fiyatlandırma politikası izler: “Hepsi İyi Marka, Fabrikadan Halka”. Aynı sektörde bulunan marketlerin aksine reklam, mağaza dekorasyonu gibi alanlarda da ekstra özen gösterir.

ŞOK Marketler T.A.Ş. kalite konusunda uluslararası standartları sağlamayı da ayrıca ilke edinmiştir. Bu nedenle kalite güvencesi için “Şok Kalite Çemberi”ni oluşturmuştur. Bu kalite ve ürün güvenliği yaklaşımı, izlenebilirlik, şeffaflık, sürekli araştırma, risk analizi, bilimsel işbirliği ve tüketicinin bilinçlendirilmesi alanlarının hepsini kapsar. Ürün güvenliği ve denetimi, tarladan başlayarak reyonlardan size ulaşıncaya kadar devam eder. Belirli kalite standardına uymayan ürünler size ulaştırılmaz.

Yine kalite standartlarının bir parçası olarak görülen çalışanların bilinçlendirilmesi konusunda da ayrıca çalışmalar yapılır. Bu sayede tüketicilere verilen hizmet en iyi kaliteye ulaştırılır. Bunun sağladığı hizmet standardı yine diğer marketler arasında oldukça fark yaratan önemli bir unsurdur.

Kategori: Şok Aktüel / 20 Temmuz 2016
Şok 25 Mart 2017 Hafta Sonu Kataloğu

Şok 25 – 28 Mart 2017 Hafta Sonu Kataloğu

Şok 25 Mart 2017 Hafta Sonu Kataloğuna bir göz atalım arkadaşlar, bakalım ne tarz ürünlerimiz varmış. Ayriyetten Şok 28 Mart 2017 Hafta Sonu kataloğuda yayınlanmış durumda. Evet beyler, sizde büyük bir TV istiyorsanız evinize bu tam size göre birşey, 32 Full HD Led Ekran sadece 899,00 TL tabiki 2 Yıl Samsung Türkiye Garantili. Bayanlarımız içinde yine güzel ürünlerimiz yok yok, Seramik Tabanlı ütü 3 yıl Garantili ..

Kataloğu Gör
Şok 22 - 27 Mart 2017 Aktüel Market Kataloğu

Şok 22 – 28 Mart 2017 Aktüel Market Kataloğu

Şok 22 Mart 2017 Aktüel Market Kataloğu yeni yayınlanmış bulunmaktadır, alttaki resimlerden daha detaylı indirimleri görebilirsiniz. Ayriyetten Şok 28 Mart 2017 Aktüel indirimleride aynı katalogda yer almakta. Ve bayanlara çok güzel haberimiz var, Saç Kurutma Makinesi 2300 Wattli ayriyetten Taraklı Difuzor, Soğuk Hava özeliği ile 2 yıl Garanti ile birlikte sadece 34,90 TL adet Fiyatı. Erkekler içinde güzel haberim..

Kataloğu Gör
Document-page-003 (Copy)

Şok 18-24 Ocak Aktüel Market Kataloğu

Şok 18-24 Ocak Aktüel Market Kataloğu yayınlandı. Şok'un 18-24 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak olan bu kataloğunda çok fazla fırsat bulunmakta. Öncelikli olarak her katalogda var olan 25 TL ve üzeri alışveriş kampanyasının bu haftaki ürününü söyleyerek başlamak istiyoruz. Bu haftanın ürünü 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan Vernel Max Yumuşatıcı Fırsat Paketi. Ürünün fiyatı ise 10,0 TL'den 1..

Kataloğu Gör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir